Biz Kimiz?

Çağsit Büro Ankara Sitelerde kurulmuş olup yılların vermiş olduğu tecrübeyle büro koltukları imalatı yapmaktadır.

Üretimimiz ayrıca ofis koltukları, çalışma sandalyeleri, büro masaları, mutfak masa ve sandalyeleri, okul, dershane masa ve sandalyeleri, özel imalatlar ve stand çalışmalarından oluşmaktadır. Ayrıca bütün büro koltuklarının tamiratları, yüz değişimi yapılmaktadır.

Her türlü mekâna (Otel, ofis, mağaza, inşaat, okul, dershane) gibi tüm bu mekânların istedikleri talebe göre istenilen her türlü malzeme ile birinci sınıf işçilikle çalışmakta olup, her türlü renk uygulaması yapmaktayız. İhtiyaçlarınızı göz önüne alarak profesyonel teknik kadromuzla zevkli, çağdaş, güvenilir ve kolektif sonuçları size sunmaktayız.

Misyonumuz

Temel değerlerimizi yenilikçilik, fonksiyonellik, kullanım rahatlığı ve kalite ile birleştirerek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıp, yaşam alanlarını vazgeçilmez hale getirmek.

Vizyonumuz

Yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve bölgemizden başlayarak lider firma olma yolunda yapımızı korumak.